Барселона и Елче играят при резултат 0:0 в мач от 6-ия

...

НА ЖИВО: Барселона - Елче 0:0, червен картон за гостите

Барселона и Елче играят при резултат 0:0 в мач от 6-ия кръг на Ла Лига. В 14-та минута капитанът на гостите си изкара пряк червен картон.

Срещата стартира под цялостния надзор на Барселона. Домакините имат голямо преимущество във владеенето на топката през първите 10 минути, само че без нищо рисково пред вратата на последния в Ла Лига.

В 14-та минута Френки Де Йонг прати ужасно извеждащо подаване към Левандовски, а полякът бе съборен от Гонсало Верду, който бе финален в отбраната на гостите. Съдията не се поколеба и подвигна пряк червен картон на капитана на Елче.

LIVE / БАРСЕЛОНА - ЕЛЧЕ 0:0

Съставите на двата тима:

БАРСЕЛОНА:  Тер Стеген, Кунде, Араухо, Гарсия, Балде, Де Йонг, Кесие, Педри, Дембеле, Депай, Левандовски

Старши треньор: Шави Ернандес

ЕЛЧЕ:  Бадия, Верду O , Бигас, Клерк, Гути, Джон, Моренте, Фидел, Гумбау, Паласиос, Бойе

Старши треньор: Родригес Франсиско